Stanservis

Plachtové garáže a sklady » Ponuka

» Plachtové garáže a sklady

Plachtové garáže a sklady sú skonštruované tak, že ich zloženie a rozloženie je možné zrealizovať v krátkom čase. Garáže môžu byť vybudované z betónu alebo murovaním, ale to im znemožňuje flaxibilné presúvanie. Plachtová garáž alebo sklad z nepremokavého odolného materiálu je flexibilná. Moderné plachtové garáže a stany veľmi dobre odolávajú vode aj poveternostným podmienkam a môžu stáť na jednom mieste roky. Ak sa miesto na ktorom sú garáže alebo stany stane potrebným pre iný účel, garáže sa dajú jednoducho demontovať a premiestniť na iné miesto. A z veľkej plochy, ktorú pokrývala garáž je opäť voľné miesto použiteľné na iné účely.

Ponúkame vám širokú škálu profesionálnych plachtových skladov a garáží, vyrobených z polyvinylchloridu (PVC) v rôznych rozmeroch a farbách. Garáže a skaldy sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu precíznym spôsobom. Vaše auto, tovar alebo loď v nich môže byť skladovaná úplne bezpečne.

Využitie: súkromná sféra: garáže, menšie sklady; profesionálne využitie: firmy, polícia, armáda, telekomunkácie, inštalatérske práce, poľnohospodárstvo, catering, hotelierstvo, festivaly, koncerty a podobne.

Farby: Plachtové garáže sú v rôznych farebných prevedeniach. Sú zobrazené v podrobnostiach.

» Plachtové garáže a sklady - šírka 3,3 m

Ponúkane rozmery (šírka x dĺžka): 3,3 x 4,8 m │ 3,3 x 6,0 m │ 3,3 x 7,2 m │ 3,3 x 9,6 m │

Pre podrobné technické údaje a zobrazenie ostatných farebných prosím kliknite na obrázok.

» Plachtové garáže a sklady - šírka 3,5 m

Ponúkane rozmery (šírka x dĺžka): 3,5 x 3,6 m │ 3,5 x 7,2 m │ 3,5 x 8,4 m │ 3,5 x 12,0 m │ 3,5 x 15,6 m │ 3,5 x 17,0 m │

» Plachtové garáže a sklady - šírka 5,0 m

Ponúkane rozmery (šírka x dĺžka): 5,0 x 10,0 m │ 5,0 x 20,0 m │ 5,0 x 30,0 m │

» Plachtové garáže a sklady - šírka 6,0 m

Ponúkane rozmery (šírka x dĺžka): 6,0 x 6,0 m │ 6,0 x 12,0 m │ 6,0 x 18,0 m │ 6,0 x 24,0 m │ 6,0 x 30,0 m │ 6,0 x 36,0 m │

Firma Stanservis ponúka: Trubkové predajné stany, rozťahovacie predajné stany, drevené predajné stánky, párty stany, párty stany profesionál, pagody a špeciálne stany, skladové montované haly, športové haly, zastrešenia, slnečníky a altánky, predajné stoly, reklamné vlajky, nafukovadlá. Prenájom altánkov, stanov, stánkov, stolov, slnečníkov a príslušenstva. Zabezpečíme dovoz, montáž, demontáž stanov. Výroba stanov s ľubovoľnou vnútornou aj vonkajšou potlačou.

Táto stránka nepoužíva súbory cookies, neanalyzuje návštevnosť ani inak nezhromažďuje vaše osobné údaje.

xhtml-strict.png, 295B vcss.png Site by onRock

Niektoré fotky a logotypy sú majetkom firmy Protan-Elmark, ich použitie ani úprava nie je povolená bez súhlasu tejto firmy. Fotky boli zverejnené so súhlasom firmy Protan-Elmark.