Stanservis

Trubkové predajné stánky » Galéria

Trubkové predajné stánky sú skonštruované tak, že ich zloženie a rozloženie je možné zrealizovať za pár minút. Konštrukcia je zhotovená z kovových trubiek. Sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Ich povrchová úprava poniklovaním zabezpečuje odolnosť voči korózii.

V ponuke máme farby: žltá, modrá, červená, zelená, šedá, béžová, oranžová, biela, čierna, bordová, tmavo zelená a maskáčová vhodná najmä na prístrešky pre rybárov. Farby žltá, modrá, červená, zelená môžu byť kombinované aj s bielym pásikom.

Predajné stánky trubkové, foto 1 Predajné stánky trubkové, foto 2 Predajné stánky trubkové, foto 3 Predajné stánky trubkové, foto 4 Predajné stánky trubkové, foto 5

Firma Stanservis ponúka: Trubkové predajné stany, rozťahovacie predajné stany, drevené predajné stánky, párty stany, párty stany profesionál, pagody a špeciálne stany, skladové montované haly, športové haly, zastrešenia, slnečníky a altánky, predajné stoly, reklamné vlajky, nafukovadlá. Prenájom altánkov, stanov, stánkov, stolov, slnečníkov a príslušenstva. Zabezpečíme dovoz, montáž, demontáž stanov. Výroba stanov s ľubovoľnou vnútornou aj vonkajšou potlačou.

Táto stránka nepoužíva súbory cookies, neanalyzuje návštevnosť ani inak nezhromažďuje vaše osobné údaje.

xhtml-strict.png, 295B vcss.png Site by onRock

Niektoré fotky a logotypy sú majetkom firmy Protan-Elmark, ich použitie ani úprava nie je povolená bez súhlasu tejto firmy. Fotky boli zverejnené so súhlasom firmy Protan-Elmark.